Optical Network Seminar

  • Geplaatst op
Optical Network Seminar

Is het voor jou ook een ware jungle aan termen als het gaat over SFP, fiber, multi-mode, single, connectoren, vezels en kleuren? Kom dan naar ons Optical Network Seminar!

Klik hier om je aan te melden of bel ons +31 74 276 0030

Optical Network Seminar
Datum: Donderdag 23 mei 2019
Programma
12:00-12:30 uur inloop met lunch
17:00 uur einde/borrel

Adres: Valadis BV, Generatorstraat 42 te HENGELO


Is het voor jou ook een ware jungle aan termen als het gaat over SFP, fiber, multi-mode, single, connectoren, vezels en kleuren? Kom dan naar ons Optical Network Seminar!
De volgende onderwerpen worden besproken:

Wat betekenen de afkortingen zoals SFP, POC, DAC SC, LC, PC, single mode, multimode, simplex, duplex en de vezels en diverse kleuren.
Wanneer glas gebruiken (in plaats van ''koper")?
Welke soort glas (laten) installeren?
Herkennen welke glasvezel is er geïnstalleerd.
Hoe aansluiten? Welke media convertor moet op welke bodemplaat worden aangesloten?
Hoe glasvezel aansluiten tussen switches?
Kiezen welke SFP(+), PoC of DAC? Wanneer CAT? Welke CAT #, wat is het verschil?