Glasmodules

42
Sorteer op:

SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1490/RX1310 nm 20Km, 1* LC connector, DDMI

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-SX, Multi-Mode, 550m, Duplex LC connector, 850nm,DDMI

Lees meer

DAC10G-3M, 10G direct attach cable. 3 Meter

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1310/RX1490 nm, 20Km, 1* LC connector, DDMI

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Transceiver 10G 1270/1330nm 40KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-LX, SMF, 10km, dual LC connector, 1310nm

Lees meer

UniFi Direct Attach Cable 1 meter, 10 Gbps

Lees meer

SFP Tranceiver/Adapter , Copper SFP 1000BASE-T RJ45

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Een gepersionaliseerde training op uw locatie

Lees meer

Transceiver 10G 1330/1270 40KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer

Transceiver 10G SFP+ T1330 / R1270nm 20km

Lees meer

Transceiver 10G 1270nm 60KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Transceiver 10G SFP+ T1270 / R1330nm 20km

Lees meer

Transceiver 10G 1270nm 10KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer

SFP Plus 10G Transceiver, 300m, duplex LC connectors, 850nm, mmf, ddmi

Lees meer

SFP+ 10KM Single mode 10Gb Duplex LC

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

SFP Tranceiver 1000Base-LX, SMF, 20km, dual LC connector, 1310nm

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1490/RX1310 nm 10Km, 1* LC connector, DDMI

Lees meer

10G XFP hotplug tranceiver 10GBase-SR/SW , (850nm, MMF, 300M) duplex LC connector

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1310nm TX / 1490nm RX

Lees meer

Tranceiver GBIC LX, 10 km, SMF, SC connectors, 1310 nm

Lees meer

DAC10G-1M, 10G direct attach cable. 1 Meter

Lees meer

Transceiver 10G 1330nm 10KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer