Glasmodules

38
Sorteer op:

SFP Tranceiver 1000Base-LHX, 1310nm, LC connector , 9/10um, SMF, 40km

Lees meer

Transceiver 10G SFP+ T1270 / R1330nm 20km

Lees meer

10G SFP+ Passive Cable, 3 mtr, Temp 0~70

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-SX, Multi-Mode, 550m, Duplex LC connector, 850nm,DDMI

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 17:00 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

DAC10G-1M, 10G direct attach cable. 1 Meter

Lees meer

Een gepersionaliseerde training op uw locatie

Lees meer

Transceiver 10G 1330nm 10KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer

Transceiver 10G 1270nm 60KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 17:00 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

SFP Plus 10G Transceiver, 300m, duplex LC connectors, 850nm, mmf, ddmi

Lees meer

SFP Tranceiver/Adapter , Copper SFP 10/100/1000BASE-T RJ45

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-LX, SMF, 10km, dual LC connector, 1310nm

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1490/RX1310 nm 10Km, 1* LC connector, DDMI

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 17:00 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

SFP Tranceiver, 1,25G 1310/1550nm 10KM DDMI

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1310/RX1490 nm, 10Km, 1* SC connector, DDMI

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1310/RX1490 nm, 20Km, 1* LC connector, DDMI

Lees meer

10G XFP hotplug tranceiver 10GBase-ER/EW, (1550nm, SMF, 40km), duplex LC connector

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 17:00 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

SFP Tranceiver 100Base LX, Duplex LC, 1310nm, SMF, 30 Km

Lees meer

SFP Tranceiver/Adapter , Copper SFP 1000BASE-T RJ45

Lees meer

Tranceiver GBIC SX, 550m, MMF, SC connectors, 850nm

Lees meer

Tranceiver GBIC LX, 10 km, SMF, SC connectors, 1310 nm

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 17:00 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

DAC10G-3M, 10G direct attach cable. 3 Meter

Lees meer

Transceiver 10G 1330/1270 60KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer

Transceiver 10G 1330/1270 40KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN

Lees meer

Transceiver 10G SFP+ T1330 / R1270nm 20km

Lees meer