Kabels

16
Sorteer op:

OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden met hogere snelheden

Lees meer

OM2 kabels zijn in staat snelheden te halen van maximaal 10GB/s, maximale afstand ca. 80 meter

Lees meer

OM3 kunnen snelheden worden behaald van maximaal 100GB/s over een maximale afstand van 70 meter.

Lees meer

OM4 kunnen snelheden behaald worden van maximaal 100 GB/s over een maximale afstand van 100 meter.

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Pigtail Simplex LC OM3 LSZH STB, aqua 2mtr, 900um

Lees meer

OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden met hogere snelheden

Lees meer

OM2 kabels zijn in staat snelheden te halen van maximaal 10GB/s, maximale afstand ca. 80 meter

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Pigtail simplex G657A SC/UPC LSZH STB, geel 2mtr, 900um

Lees meer

OM3 kunnen snelheden worden behaald van maximaal 100GB/s over een maximale afstand van 70 meter.

Lees meer

10G SFP+ Passive Cable, 3 mtr, Temp 0~70

Lees meer

Ferulle glasvezel reiniger SC/ST/FC connectoren 2.5mm

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Singlemode koppeling LC-LC duplex blauw

Lees meer

10G SFP+ Passive Cable, 5 mtr, Temp 0~70

Lees meer

10G SFP+ Passive Cable, 1 mtr, Temp 0~70

Lees meer

Ferulle glasvezel reiniger LC/MU connectoren 2.5mm

Lees meer