UBIQUITI U Fiber, MultiMode 1G, LC connectoren, 2-pack
U Fiber, MultiMode 1G, LC connectoren, 2-pack €--,--

U Fiber, MultiMode 1G, LC connectoren, 2-pack

€--,--
Op voorraad
Artikelnummer: UBUFMM1G
EAN: -
SKU: UF-MM-1G (2-pack)
  • volgende werkdag geleverd
Informatie

SFP module
1 Gb/s
Duplex (dubbel glasvezel, 850 nm)
Multi Mode (korte afstanden) tot 550 m afstand
(Dubbele) LC aansluiting
DDMI ondersteuning