Menu
EUR
ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op
€--,-- €--,--
Toevoegen aan winkelwagen
ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op
ZyXEL
(0)

ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op

€--,-- €--,-- Incl. btw Excl. btw
Op voorraad

SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1310nm TX / 1490nm RX Lees meer.

1 werkdag
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:30 besteld, morgen in huis, mits voorradig
  • Al +20 jaar ervaring

Productomschrijving

SFP module
1 Gb/s
Simplex (enkele glasvezel, TX1310/RX1490 nm)
Single Mode (grote afstanden) tot 10 km afstand
LC aansluiting
Geen DDMI ondersteuning

Vergelijkbaar met SOSLB1234L10, maar zonder DDMI
LET OP! Je hebt ook de ontvanger nodig zoals SOSLB1243L10D
Of je moet deze direct willen aansluiten op een KPN glass aansluiting.(minder dan 10 km glasvezel lengte)

 

Specificaties

Artikelnummer
ZYSABX131010
SKU
91-010-223001B

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heb je vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Neem dan gerust contact op met onze supportafdeling op [email protected] of 074 2760030. We helpen je graag!

Gerelateerde producten

Heb je vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Neem dan gerust contact op met onze supportafdeling op [email protected] of 074 2760030. We helpen je graag!

Recent bekeken

ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op
ZyXEL
SFP 1000-Base BX 10KM op=op
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1310nm TX / 1490nm RX
€--,-- €--,--
 

Specificaties

Artikelnummer
ZYSABX131010
SKU
91-010-223001B
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal excl. btw
€--,--
Bestel nog voor €--,-- en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »