ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op
SFP 1000-Base BX 10KM op=op €--,--

SFP 1000-Base BX 10KM op=op

€--,--
Op voorraad
Artikelnummer: ZYSABX131010
SKU: 91-010-223001B
  • 1 werkdag
Informatie

SFP module
1 Gb/s
Simplex (enkele glasvezel, TX1310/RX1490 nm)
Single Mode (grote afstanden) tot 10 km afstand
LC aansluiting
Geen DDMI ondersteuning

Vergelijkbaar met SOSLB1234L10, maar zonder DDMI
LET OP! Je hebt ook de ontvanger nodig zoals SOSLB1243L10D
Of je moet deze direct willen aansluiten op een KPN glass aansluiting.(minder dan 10 km glasvezel lengte)