Menu
EUR

Glasmodules

45 Producten
Toon:
SFP 10KM 1310/1490 Single mode 1G Simplex SC
SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1310/RX1490 nm, 10Km, 1* SC connector, DDMI Meer
SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1310/RX1490 nm, 10Km,...
€--,-- €--,--
 
 
U Fiber, MultiMode 1G, LC connectoren, 2-pack  (20 pack)
SFP Tranceiver 1000Base, Multi-Mode, 550m, Duplex LC connector, 850nm,DDMI, 2-pack (20-pack) Meer
SFP Tranceiver 1000Base, Multi-Mode, 550m, Duplex LC connector, 850nm,...
€--,-- €--,--
 
 
U Fiber, Single-Mode 1G, LC, Bidi, 1 paar
SFP 1G 1550/1310nm 3KM paar Meer
SFP 1G 1550/1310nm 3KM paar
€--,-- €--,--
 
 
U Fiber, MultiMode 1G, LC Bidi. 1 paar
SFP Tranceiver 1000Base-SX, Multi-Mode, 550m, Duplex LC connector, 850nm,DDMI Meer
SFP Tranceiver 1000Base-SX, Multi-Mode, 550m, Duplex LC connector, 850...
€--,-- €--,--
 
 
SFP+ 10KM 1330/1270 Single mode 10G Simplex LC
Transceiver 10G 1330nm 10KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN Meer
Transceiver 10G 1330nm 10KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN
€--,-- €--,--
 
 
SFP Transceiver/Adapter, Copper SFP+ 10GB-T RJ45
SFP Transceiver/Adapter, Copper SFP+ 10GB-T RJ45 Meer
SFP Transceiver/Adapter, Copper SFP+ 10GB-T RJ45
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL SFP-100BX1550-20
€--,-- €--,--
 
 
SFP Tranceiver/Adapter , Copper SFP 1000BASE-T RJ45
SFP Tranceiver/Adapter , Copper SFP 1000BASE-T RJ45 Meer
SFP Tranceiver/Adapter , Copper SFP 1000BASE-T RJ45
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op
ZyXEL
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1490nm TX / 1310nm RX Meer
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1490nm TX / 1310nm RX
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL GBIC transceiver SX op=op
ZyXEL
Tranceiver GBIC SX, 550m, MMF, SC connectors, 850nm Meer
Tranceiver GBIC SX, 550m, MMF, SC connectors, 850nm
€--,-- €--,--
 
 
SFP+ 20KM 1330/1270 Single mode 10G Simplex LC
Transceiver 10G SFP+ T1330 / R1270nm 20km Meer
Transceiver 10G SFP+ T1330 / R1270nm 20km
€--,-- €--,--
 
 
SFP Transceiver 2KM Multimode FX 100base
SFP Tranceiver 100Base FX-2, Duplex LC, 1310nm, MMF, 2 Km, DDMI Meer
SFP Tranceiver 100Base FX-2, Duplex LC, 1310nm, MMF, 2 Km, DDMI
€--,-- €--,--
 
 
SFP 10KM Single mode 1G Duplex LC
SFP Tranceiver 1000Base-LX, SMF, 10km, dual LC connector, 1310nm Meer
SFP Tranceiver 1000Base-LX, SMF, 10km, dual LC connector, 1310nm
€--,-- €--,--
 
 
SFP 10KM 1310/1490 Single mode 1G Simplex LC
SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1310/RX1490 nm, 10Km, 1* LC connector, DDMI Meer
SFP Tranceiver 1000Base-BX, Single Fiber, SMF, TX1310/RX1490 nm, 10Km,...
€--,-- €--,--
 
 
U Fiber, MultiMode 10G, LC Bidi. 2-pack
SFP Tranceiver 10000Base-SX, Multi-Mode, 300m, Duplex LC connector, 850nm,DDMI - 2-pack Meer
SFP Tranceiver 10000Base-SX, Multi-Mode, 300m, Duplex LC connector, 85...
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op
ZyXEL
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1310nm TX / 1490nm RX Meer
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1310nm TX / 1490nm RX
€--,-- €--,--
 
 
UniFi Direct Attach Cable 1 meter
UniFi Direct Attach Cable 1 meter, 10 Gbps Meer
UniFi Direct Attach Cable 1 meter, 10 Gbps
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL SFP-LHX 1310-40D op=op
ZyXEL
SFP Tranceiver 1000Base-LHX, 1310nm, LC connector , 9/10um, SMF, 40km Meer
SFP Tranceiver 1000Base-LHX, 1310nm, LC connector , 9/10um, SMF, 40km
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL GBIC transceiver LX op=op
ZyXEL
Tranceiver GBIC LX, 10 km, SMF, SC connectors, 1310 nm Meer
Tranceiver GBIC LX, 10 km, SMF, SC connectors, 1310 nm
€--,-- €--,--
 
 
SFP+ 60KM 1330/1270 Single mode 10G Simplex LC
Transceiver 10G 1330/1270 60KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN Meer
Transceiver 10G 1330/1270 60KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN
€--,-- €--,--
 
 
SFP+ 40KM 1330/1270 Single mode 10G Simplex LC
Transceiver 10G 1330/1270 40KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN Meer
Transceiver 10G 1330/1270 40KM SFP+ BIDI 0~70 DFB+PIN
€--,-- €--,--
 
 
SFP+ 20KM 1270/1330 Single mode 10G Simplex LC
Transceiver 10G SFP+ T1270 / R1330nm 20km Meer
Transceiver 10G SFP+ T1270 / R1330nm 20km
€--,-- €--,--
 
 
SFP plus Passive cable 5 meter 10G (DAC)
10G SFP+ Passive Cable, 5 mtr, Temp 0~70 Meer
10G SFP+ Passive Cable, 5 mtr, Temp 0~70
€--,-- €--,--
 
 
SFP plus Passive cable 3 meter 10G (DAC)
10G SFP+ Passive Cable, 3 mtr, Temp 0~70 Meer
10G SFP+ Passive Cable, 3 mtr, Temp 0~70
€--,-- €--,--
 
 
Toon 1 - 24 van 45
Merken
WAN techniek
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal excl. btw
€--,--
Bestel nog voor €--,-- en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »