SFP+ 10KM 1330/1270 Single mode 10G Simplex LC
SFP+ 10KM 1330/1270 Single mode 10G Simplex LC €--,--

SFP+ 10KM 1330/1270 Single mode 10G Simplex LC

€--,--
Op voorraad
Artikelnummer: SOSSB3327-10
EAN: -
SKU: -
  • volgende werkdag geleverd
Informatie

SFP+ module
10 Gb/s
Simplex (enkele glasvezel, TX1310/RX1270 nm)
Single Mode (grote afstanden) tot 10 km afstand
LC aansluiting
DDMI ondersteuning
Temperatuurbereik: 0 ~ 70 °C