SFP 10KM 1550/1310 Single mode 1 Simplex LC
SFP 10KM 1550/1310 Single mode 1 Simplex LC €--,--

SFP 10KM 1550/1310 Single mode 1 Simplex LC

€--,--
Op voorraad
Artikelnummer: SOSLB1253L10D
EAN: -
SKU: -
  • volgende werkdag geleverd
Informatie

SFP module
1 Gb/s
Simplex (enkele glasvezel, TX1310/RX1490 nm)
Single Mode (grote afstanden) tot 10 km afstand
LC aansluiting

LET OP! Je hebt ook de ontvanger nodig SOSLB1235L20D
Niet geschikt voor aansluiten op een KPN glass aansluiting.