SFP 10KM Single mode 1G Duplex LC
SFP 10KM Single mode 1G Duplex LC €--,--

SFP 10KM Single mode 1G Duplex LC

€--,--
Op voorraad
Artikelnummer: SOSLS1231-10-D
EAN: -
SKU: -
  • volgende werkdag geleverd
Informatie

SFP module
1 Gb/s
Duplex (dubbel glasvezel, 1310 nm)
Single Mode (grote afstanden) tot 10 km afstand
(Dubbele) LC aansluiting