SFP+ 10KM Single mode 10Gb Duplex LC
SFP+ 10KM Single mode 10Gb Duplex LC €--,--

SFP+ 10KM Single mode 10Gb Duplex LC

€--,--
Op voorraad
Artikelnummer: SOSLSS1031LR
SKU: -
  • volgende werkdag geleverd
Informatie
SFP+ module
10 Gb/s
Duplex (dubbel glasvezel, 1310 nm)
Single Mode (lange afstanden) tot 10 km afstand
(Dubbele) LC aansluiting
DDMI ondersteuning
Temperatuurbereik: 0 ~ 70 °C