SFP 40KM 1490/1310 Single mode 1G Simplex LC
SFP 40KM 1490/1310 Single mode 1G Simplex LC €--,--

SFP 40KM 1490/1310 Single mode 1G Simplex LC

€--,--
Op voorraad
Artikelnummer: SOSLB1243L40D
SKU: -
  • volgende werkdag geleverd
Informatie
SFP module
1 Gb/s
Simplex (enkele glasvezel, TX1490/RX1310 nm)
Single Mode (grote afstanden) tot 40 km afstand
LC aansluiting
DDMI ondersteuning

LET OP! Je hebt ook de ontvanger nodig SOSLB1234L40D