SFP 550M Multi Mode 1GIG SX
SFP 550M Multi Mode 1GIG SX €--,--

SFP 550M Multi Mode 1GIG SX

€--,--
Op voorraad
Artikelnummer: SOSLS1285S5D
EAN: -
SKU: -
  • volgende werkdag geleverd
Informatie

SFP module
1 Gb/s
Duplex (dubbel glasvezel, 850 nm)
Multi Mode (korte afstanden) tot 550 m afstand
(Dubbele) LC aansluiting
DDMI ondersteuning