ZyXEL ZyXEL SFP-BX1550-E  1Gigabit SFP Module (LC)
ZyXEL SFP-BX1550-E 1Gigabit SFP Module (LC) €--,--

ZyXEL SFP-BX1550-E 1Gigabit SFP Module (LC)

€--,--
Niet op voorraad
Artikelnummer: ZYSFP-BX1550-E
SKU: SFP-BX1550-E-ZZBD01F
  • Leverdatum onbekend - bel sales +31 74 2760030
Informatie

ZyXEL SFP-BX1550-E (LC) 1Gigabit SFP Module

Connector: LC

Max. afstand transmissie: 20 km

Golflengte: 1550 (TX) - 1310 (RX)

Ondersteunt DDMI opties: Ja

Fiber type: Single mode

Hoeveelheid per pakket: 10