ZyXEL ZyXEL SFP-LX-10-E Gigabit SFP Module
ZyXEL SFP-LX-10-E Gigabit SFP Module €--,--

ZyXEL SFP-LX-10-E Gigabit SFP Module

€--,--
Niet op voorraad
Artikelnummer: ZYSFP-LX-10-E
SKU: SFP-LX-10-E-ZZBD01F
Informatie

ZyXEL SFP-LX-E Gigabit SX SFP Module

Connector: Duplex LC

Golflengte: 1310

Max. afstand transmissie: 10km

Ondersteunt DDMI opties: Ja

Fiber type: Single mode

Pakketten van 10

Fiber Transceiver Accessories Specificaties