Collectie

1311
Sorteer op:

Genexis Element TK01-P2110-EU-1

Lees meer

Zeer flexibele Cat6 UTP Twisted Pair patchkabel met aan beide zijden een RJ45 connector, bestel hier diverse lengte's en kleuren CAT 6 kabels. Kleuren: Grijs, Zwart, Blauw, Rood, Geel, Groen, Oranje, Wit en Roze Lengte: 0,5m, 1m, 1,5m, 2m, 3m, 5m, 7,5m,

Lees meer

Genexis Element TY01-P2110-EU-1

Lees meer

Universele mediaconverter voor de grondplaten AT01, GN01, GN02, TK01 en TY01

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Zeer flexibele Cat5e UTP Twisted Pair patchkabel met aan beide zijden een RJ45 connector, bestel hier diverse lengte's en kleuren CAT 5e kabels. Kleuren: Grijs, Zwart, Blauw, Rood, Geel, Groen, Oranje, Wit en Roze Lengte: 0,5m, 1m, 1,5m, 2m, 3m, 5m,10

Lees meer

Genexis Element AT01-P2110-EU-1

Lees meer

Genexis FiberXport OCG-GN-P2110-EU-1

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Zeer flexibele Cat6 UTP Twisted Pair patchkabel met aan beide zijden een RJ45 connector en tule lipbeschermer, bestel hier diverse lengte's en kleuren CAT 6 kabel met tule lipbeschermer. Kleuren: Grijs, Zwart, Rood, Groen / Lengte: 0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m,1

Lees meer

VDSL2 profile 17a Bonding and 35b Single Line Bridge, GbE LAN, Web, CLI, DHCP option

Lees meer

OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden met hogere snelheden

Lees meer

Hybrid, standalone of Nebula Flex Smart switch, 24 PoE port GbE, 4 GbE combo port (RJ-45/SFP), PoE budget 375W, incl. rack mount

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Indoor accesspoint, dual radio 2.4 & 5 GHz, 1750Mbps, Wi-Fi 802.11AC

Lees meer

10/100/1000, 1*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 1*USB naar keuze zonder of met UTM bundel

Lees meer

Ubiquiti UniFi Securtiy Gateway, Pro 4, 4-port 19"

Lees meer

10/100/1000, 2*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 2*USB met optioneel 1 jaar UTM bundel

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Indoor accesspoint, 2.4 & 5 GHz, 1300Mbps

Lees meer

Multy Pro AC2400 VDSL2 Combo WAN Gigabit IAD

Lees meer

Robuuste handset voor veeleisende omgevingen

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:45 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760000

Wireless Headset Adapter

Lees meer

OM3 kunnen snelheden worden behaald van maximaal 100GB/s over een maximale afstand van 70 meter.

Lees meer

OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden met hogere snelheden

Lees meer

1x S650H Handset + 1x N510 Basisstation

Lees meer