Collectie

1400
Sorteren op:

Zeer flexibele Cat6 UTP Twisted Pair patchkabel met aan beide zijden een RJ45 connector, bestel hier diverse lengte's en kleuren CAT 6 kabels. Kleuren: Grijs, Zwart, Blauw, Rood, Geel, Groen, Oranje, Wit en Roze Lengte: 0,5m, 1m, 1,5m, 2m, 3m, 5m, 7,5m,

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:30 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760030

Universele mediaconverter voor de grondplaten AT01, GN01, GN02, TK01 en TY01

Lees meer

10/100/1000, 2*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 2*USB met optioneel 1 jaar UTM bundel

Lees meer

Genexis PSU 12V 0,5A voeding

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:30 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760030

10/100/1000, 1*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 1*USB, WLAN naar keuze en zonder of met UTM bundel

Lees meer

Licentie bundelsWeb Filtering/Content Filter(CF),Anti-Malware/Virus,IPS(IDP), Application Patrol, Email Security(Anti-Spam), SecuReporter Premium, Geo-enforcer voor USG FLEX serie USG FLEX 100, 200, 500 en 700

Lees meer

OM3 kunnen snelheden worden behaald van maximaal 100GB/s over een maximale afstand van 70 meter.

Lees meer

Zeer flexibele Cat5e UTP Twisted Pair patchkabel met aan beide zijden een RJ45 connector, bestel hier diverse lengte's en kleuren CAT 5e kabels. Kleuren: Grijs, Zwart, Blauw, Rood, Geel, Groen, Oranje, Wit en Roze Lengte: 0,5m, 1m, 1,5m, 2m, 3m, 5m,10

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:30 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760030

VDSL2 profile 17a Bonding and 35b Single Line Bridge, GbE LAN, Web, CLI, DHCP option

Lees meer

OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden met hogere snelheden

Lees meer

OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden met hogere snelheden

Lees meer

ATP 7 Gigabit user-definable ports, 1*SFP, 2* USB met naar keuze een 1 jaar UTM bundel

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:30 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760030

10/100/1000, 1*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 1*USB, WLAN naar keuze en zonder of met UTM bundel

Lees meer

Hybrid, standalone of Nebula Flex Smart switch, 24 PoE port GbE, 4 GbE combo port (RJ-45/SFP), PoE budget 375W, incl. rack mount

Lees meer

S/FTP CAT 6a, LSZH, 100% koper (Cat 7 kabel), diverse lengte's en kleuren

Lees meer

SFP Tranceiver 1000Base-SX, Multi-Mode, 550m, Duplex LC connector, 850nm,DDMI

Lees meer
  • Gratis verzending v.a. € 400,-
  • Voor 16:30 besteld, morgen in huis
  • +31 (0) 74 2760030

Flex700 12 Gigabit user-definable ports, 2*SFP, 2* USB 3.0 met naar keuze een 1 jaar UTM bundel

Lees meer

NWA220AX-6E, Single Pack 802.11axe AP, Standalone / NebulaFlex, exclude Power Adaptor, EU en UK, Unified AP, ROHS

Lees meer

Zeer flexibele Cat6 UTP Twisted Pair patchkabel met aan beide zijden een RJ45 connector en tule lipbeschermer, bestel hier diverse lengte's en kleuren CAT 6 kabel met tule lipbeschermer. Kleuren: Grijs, Zwart, Rood, Groen / Lengte: 0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m,1

Lees meer