Menu
EUR

Kabels

18 Producten
Toon:
Fiberkabels Duplex Multimode OM3
OM3 kunnen snelheden worden behaald van maximaal 100GB/s over een maximale afstand van 70 meter. Meer
OM3 kunnen snelheden worden behaald van maximaal 100GB/s over een maxi...
€--,-- €--,--
 
 
Fiberkabels Duplex Singlemode OS2
OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden met hogere snelheden Meer
OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden me...
€--,-- €--,--
 
 
Fiberkabels Simplex Singlemode OS2
OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden met hogere snelheden Meer
OS2 kabels zijn geschikt voor het overbruggen van langere afstanden me...
€--,-- €--,--
 
 
SFP plus Passive cable 3 meter 10G (DAC)
10G SFP+ Passive Cable, 3 mtr, Temp 0~70 Meer
10G SFP+ Passive Cable, 3 mtr, Temp 0~70
€--,-- €--,--
 
 
Fiberkabels Simplex Multimode OM2
OM2 kabels zijn in staat snelheden te halen van maximaal 10GB/s, maximale afstand ca. 80 meter Meer
OM2 kabels zijn in staat snelheden te halen van maximaal 10GB/s, maxim...
€--,-- €--,--
 
 
Fiberkabels Duplex Multimode OM2
OM2 kabels zijn in staat snelheden te halen van maximaal 10GB/s, maximale afstand ca. 80 meter Meer
OM2 kabels zijn in staat snelheden te halen van maximaal 10GB/s, maxim...
€--,-- €--,--
 
 
Ferulle glasvezel reiniger LC/MU
Ferulle glasvezel reiniger LC/MU connectoren 2.5mm Meer
Ferulle glasvezel reiniger LC/MU connectoren 2.5mm
€--,-- €--,--
 
 
Slider compleet voor glasvezelkabels
Slider compleet voor glasvezelkabels tbv FTU Meer
Slider compleet voor glasvezelkabels tbv FTU
€--,-- €--,--
 
 
Pigtail simplex G657A SC/UPC LSZH STB, geel 2mtr, 900um
Pigtail simplex G657A SC/UPC LSZH STB, geel 2mtr, 900um Meer
Pigtail simplex G657A SC/UPC LSZH STB, geel 2mtr, 900um
€--,-- €--,--
 
 
Pigtail Simplex LC OM3 LSZH STB, aqua 2mtr, 900um
Pigtail Simplex LC OM3 LSZH STB, aqua 2mtr, 900um Meer
Pigtail Simplex LC OM3 LSZH STB, aqua 2mtr, 900um
€--,-- €--,--
 
 
Fiberkabels Duplex Multimode OM4
OM4 kunnen snelheden behaald worden van maximaal 100 GB/s over een maximale afstand van 100 meter. Meer
OM4 kunnen snelheden behaald worden van maximaal 100 GB/s over een max...
€--,-- €--,--
 
 
Duplex LC/SC multimode OM4 - 3 mtr
Duplex LC/SC multimode OM4 - 3 mtr Meer
Duplex LC/SC multimode OM4 - 3 mtr
€--,-- €--,--
 
 
Fiberkabels Simplex Multimode OM3
OM3 kunnen snelheden worden behaald van maximaal 100GB/s over een maximale afstand van 70 meter. Meer
OM3 kunnen snelheden worden behaald van maximaal 100GB/s over een maxi...
€--,-- €--,--
 
 
SFP plus Passive cable 5 meter 10G (DAC)
10G SFP+ Passive Cable, 5 mtr, Temp 0~70 Meer
10G SFP+ Passive Cable, 5 mtr, Temp 0~70
€--,-- €--,--
 
 
SFP plus Passive Cable 1 meter 10G (DAC)
10G SFP+ Passive Cable, 1 mtr, Temp 0~70 Meer
10G SFP+ Passive Cable, 1 mtr, Temp 0~70
€--,-- €--,--
 
 
Ferulle glasvezel reiniger SC/ST/FC
Ferulle glasvezel reiniger SC/ST/FC connectoren 2.5mm Meer
Ferulle glasvezel reiniger SC/ST/FC connectoren 2.5mm
€--,-- €--,--
 
 
Singlemode koppeling LC-LC duplex blauw
Singlemode koppeling LC-LC duplex blauw Meer
Singlemode koppeling LC-LC duplex blauw
€--,-- €--,--
 
 
Toon 1 - 18 van 18
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal excl. btw
€--,--
Bestel nog voor €--,-- en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »