Menu
EUR

Overig

23 Producten
Toon:
ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op
ZyXEL
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1310nm TX / 1490nm RX Meer
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1310nm TX / 1490nm RX
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL VOP 1248G-61 op=op
ZyXEL
VoIP Line card (fw SIP) for ZyXEL IES5000, 5005 & 6000 Series DSLAM Meer
VoIP Line card (fw SIP) for ZyXEL IES5000, 5005 & 6000 Series DSLAM
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL IES-3000M op=op
ZyXEL
IP DSLAM Chassis with 16 slots, 1 for management Card Meer
IP DSLAM Chassis with 16 slots, 1 for management Card
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL IES1248-73 op=op
ZyXEL
Fixed Mini IP DSLAM, 48 port ADSL2/2+, Annex B, DC power Meer
Fixed Mini IP DSLAM, 48 port ADSL2/2+, Annex B, DC power
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL IES-1000 op=op
ZyXEL
Mini IP DSLAM, Modulair Chassis, 2 slots, (1U), DC Power Meer
Mini IP DSLAM, Modulair Chassis, 2 slots, (1U), DC Power
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL IES-1000 OP=OP
ZyXEL
Mini IP DSLAM, Modulair Chassis, 2 slots, (1U) AC Power Meer
Mini IP DSLAM, Modulair Chassis, 2 slots, (1U) AC Power
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL GBIC transceiver SX op=op
ZyXEL
Tranceiver GBIC SX, 550m, MMF, SC connectors, 850nm Meer
Tranceiver GBIC SX, 550m, MMF, SC connectors, 850nm
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL GBIC transceiver LX op=op
ZyXEL
Tranceiver GBIC LX, 10 km, SMF, SC connectors, 1310 nm Meer
Tranceiver GBIC LX, 10 km, SMF, SC connectors, 1310 nm
€--,-- €--,--
 
 
CES-532D
Home PNA3.1 Cable Client Modem for Coax cable, 2 port 10/100, QoS, VLAN, BW management Meer
Home PNA3.1 Cable Client Modem for Coax cable, 2 port 10/100, QoS, VL...
€--,-- €--,--
 
 
Optech XFP-SR 10G SR/SW (OP7K-M13-85-C) op=op
10G XFP hotplug tranceiver 10GBase-SR/SW , (850nm, MMF, 300M) duplex LC connector Meer
10G XFP hotplug tranceiver 10GBase-SR/SW , (850nm, MMF, 300M) duplex L...
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL ASC1224-61 op=op
ZyXEL
24 port ADSL splittercard, Annex B, for IES Splitter Chassis series Meer
24 port ADSL splittercard, Annex B, for IES Splitter Chassis series
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL SFP 1000-Base BX 10KM op=op
ZyXEL
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1490nm TX / 1310nm RX Meer
SFP Tranceiver 1000Base-BX, 10km, LC connector, 1490nm TX / 1310nm RX
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL BPS-120 cable op=op
ZyXEL
Kabel voor ZyXEL BPS-120 Backup Power Supply Meer
Kabel voor ZyXEL BPS-120 Backup Power Supply
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL IES-5005M op=op
ZyXEL
IP DSLAM with 5 modular slots, 1 for management card (4U) Meer
IP DSLAM with 5 modular slots, 1 for management card (4U)
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL IES-2000ST op=op
ZyXEL
Splitter Chassis met 6 modulaire sloten, Telco-50 connectoren tbv IES-2000 DSLAM series Meer
Splitter Chassis met 6 modulaire sloten, Telco-50 connectoren tbv IES-...
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL ALC1248G-51 op=op
ZyXEL
48 port ADSL2/2+ Line Card (POTS), Annex A, for IES-5000 & 5005 DSLAM Series Meer
48 port ADSL2/2+ Line Card (POTS), Annex A, for IES-5000 & 5005 DSLAM ...
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL ALC1224-71 op=op
ZyXEL
24-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) for IES-2000 & 3000 DLAM Series Meer
24-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) for IES-2000 & 3000 DLAM ...
€--,-- €--,--
 
 
ZyXEL ZyXEL ALC1224-51 op=op
ZyXEL
24-port ADSL2+ Annex A Line card (over POTS) for IES-2000 & 3000 Series Meer
24-port ADSL2+ Annex A Line card (over POTS) for IES-2000 & 3000 Serie...
€--,-- €--,--
 
 
Thecus NAS N6850 op=op
6 bay TopTower, Intel® Pentium® G620 @ 2.6Ghz, 2GB DDR3, 10GB optie Meer
6 bay TopTower, Intel® Pentium® G620 @ 2.6Ghz, 2GB DDR3, 10GB optie
€--,-- €--,--
 
 
Thecus NAS N4820U-R op=op
4-bay NAS rack, Intel® Celeron N3450 1.1GHz Burst to 2.2GHz Quad Core Processor, R-Redundant Power Meer
4-bay NAS rack, Intel® Celeron N3450 1.1GHz Burst to 2.2GHz Quad Core...
€--,-- €--,--
 
 
Optech XFP-ZR 10G ZR/ZW (OP7K-S80-15-C) op=op
10G XFP hotplug tranceiver 10GBase-ZR/ZW, (1550nm, SMF, 80km), duplex LC connector Meer
10G XFP hotplug tranceiver 10GBase-ZR/ZW, (1550nm, SMF, 80km), duplex ...
€--,-- €--,--
 
 
SFP 100Base LX-60 100Base LX op=op
SFP Tranceiver 100Base LX, Duplex LC, 1310nm, SMF, 60 Km Meer
SFP Tranceiver 100Base LX, Duplex LC, 1310nm, SMF, 60 Km
€--,-- €--,--
 
 
SFP 100Base LX-30km 100base op=op
SFP Tranceiver 100Base LX, Duplex LC, 1310nm, SMF, 30 Km Meer
SFP Tranceiver 100Base LX, Duplex LC, 1310nm, SMF, 30 Km
€--,-- €--,--
 
 
Toon 1 - 23 van 23
Merken
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal excl. btw
€--,--
Bestel nog voor €--,-- en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »